Piłka nożna – Portugalia – 1.liga📛

Kolejne spotkanie nad którym spędziliśmy trochę czasu z całkiem mocnym kursem to pierwsza liga w Portugalii i mecz Portimonense – Farense.

Typ który według nas jest dość godny zainteresowania to wygrana Farense po kursie 2,70. Dlaczego tak uważam, ponieważ:

  • Ostatnie spotkanie między tymi drużynami to czysta deklasacją drużyny gości w którym to drużyna grająca wówczas u siebie stwarzała bardzo dużo akcji gdzie dwie z nich zakończyły się bramką. Wynik spotkania ustalił Paulinho który po karnym zmienił obraz na tablicy wyników 2:1.
  • Kolejna rzecz na którą zwróciliśmy uwagę to ilość strzelonych i straconych bramek przez obie drużyny. Gospodarze strzelili jak dotąd 17 bramek, a stracili 36 co daje średnio jedną bramkę na mecz strzeloną przy dwóch bramkach straconych. Gości natomiast strzelili 23 bramki a stracili 21 co daj średnio bramkę strzeloną i straconą w meczu. Jak widać gospodarze dość dużo bramek tracą więc i w tym meczu nie będzie zupełnie inaczej jeśli w ostatnich 5 meczach stracili aż 11 bramek.
  • Jeśli patrząc na tabele to gospodarze pilnują strefy spadkowej z wynikiem 15 punktów a w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt. Goście natomiast zajmują siódme miejsce z 21 punktami a w ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów co rokuje lepiej w dzisiejszym starciu.

Dla nas drużyna do zdobycia 3 punktów jest ewidentnie drużyna gości.

Wynik 1:0📛

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Article