Kupon na piłkę nożną – weekend 📛

W tym kuponie postawiliśmy na drużyny które są w Topie swoich lig. Każdy z tych drużyn ma coś do udowodnienia swoim kibicom, dodatkowo przegrana z mniej utytułowanym przeciwnikiem.

Real Madryt walczy o mistrzostwo ligi. W tamtym sezonie nie udało im się zdobyć na rzecz FC Barcelony. Real Madryt na ostatnie pięć spotkań wygrali cztery a jeden przegrali lecz wynik został ustalony w dogrywce. Las Palmas to drużyna która w lidze zajmuje 8 miejsce, a ostatnie pięć spotkań rozegrali ze średnim skutkiem ( trzy przegrane i dwie wygrane ). Co ciekaw przegrali z takimi drużynami jak Tenerife ( druga liga ) czy Viking ( drużyna z Norwegii ).

Kolejne spotkanie to Juventus – Empoli. W tym meczu sprawa jest prosta lider gra ze spadkowiczem. Empoli w tym zestawieniu wypada bardzo blado. Na 21 spotkań mają tylko 16 punktów, 14 bramek strzelonych i aż 35 straconych. Juventus zajmuje pierwsze miejsce z 51 punktami, 35 bramkami strzelonymi i tylko 12 straconymi. Ostatnie pięć spotkań Juventusu to pięć wygranych, a Empoli to jedna wygrana, jeden remis i trzy przegrane. Kolejnym atutem Juventusu jest własny stadion.

Ostatnie spotkanie to Bundesliga i mecz Borussia Dortmund – Bochum. W tym meczu Dortmund musi zdobywać punkty z takimi drużynami chcąc grać w następnym sezonie w lidze mistrzów. Patrząc na układ tabeli równie dobrze może szybko wskoczyć na trzecie miejsce jak i spaść na siódme. Bochum ma dość stabilną pozycję i nie grozi im ani spadek w tym momencie, ani spektakularne wysoki wzrost w tabeli. W takim meczu jak z Dortmundem będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, ale patrząc na to co pokazali w ostatnim meczu z nimi to Borussia nie odda tak łatwo nawet punkta tym bardziej że grają u siebie.

📛

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Article