Piłka nożna – Anglia – 1.liga📛

Na dzisiaj po dłuższej analizie tego spotkania doszliśmy do wniosku, że prawdopodobieństwo poprawności typu jest bardzo duże, a biorąc pod uwagę kurs jaki w tym momencie dają bukmacherzy to nawet trzeba zaryzykować by odnieść nami ten sukces. Spotkanie to pierwsza liga Angielska i mecz Burnley – Luton Town dziś o godzinie 20:45.

Dlaczego uważamy, że trzeba wejść w ten typ:

  • Luton walczy o wyjście ze strefy spadkowej i jeśli wygrają to spotkanie to po dwudziestu meczach będą mieli 18 punktów i wyprzedza Everton z 16 punktami.
  • Mimo wszystko tracą mniej bramek niż gospodarze i trafiają częściej niż przeciwnicy.
  • Luton na wyjazdach mimo że mają jedną wygraną, jeden remis i trzy przegrane to jednak prawie w każdym z tych spotkań trafiali do siatki ( wyjątkiem jest Manchester Utd gdzie mecz zakończył się wynikiem 1:0, a Luton z wieloma akcjami spójnymi i groźnymi akcjami pozostawił dobre wrażenie na kolejne spotkania.
  • W statystyce analityków bukmacherskich to jednak gospodarze mają większe szanse na wygraną ( 51% wygrana 1, remis – 23%, wygrana 2 – 22% ) lecz analizując to spotkanie uważamy że wynik będzie odwrotny o korzystniejszy dla nas.

Wynik : 1:1📛

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Article